И четвъртият кръг в хърватската Лига 1 не донесе победа

...

Отборът на Боби Цонев отново остана без победа

И четвъртият кръг в хърватската Лига 1 не донесе победа на Интер (Запрешич). Отборът на Борислав Цонев стигна единствено до 2:2 в семейството си на новобранеца Вараждин и заема нежеланото 8-о място в класирането.

Цонев беше титуляр и игра до 81-ата минута, когато на мястото му се появи Вилиам Чуамени. В началото на второто полувреме някогашният футболист на Левски и Берое попучи жълт картон.

Интер на два пъти повеждаше с голове на Антонио Босец и игралия у нас за Славия Сердер Сердеров, само че Вараждин успяваше да изравни посредством Карло Тезак и Деян Главица. Гостите останаха с човек по-малко в 51-ата минута след червен картон на Карло Самболец.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Лига 1 4 кръг, събота 10 август  Интер (Запрешич) 2:2краен резулат NK Varazdin