ХОНОЛУЛУ (AP) — Итън Васко хвърли три тъчдаун паса и

...

Итън Васко хвърли 3 TD подавания, Крайбрежната Каролина победи Сан Хосе Стейт с 24-14 в Hawaii Bowl

ХОНОЛУЛУ (AP) — Итън Васко хвърли три тъчдаун паса и Coastal Carolina победи Сан Хосе Стейт с 24-14 в Hawaii Bowl в събота вечер за втората победа в купата.

Васко приключи 20 от 33 подавания за 199 ярда и пробяга 50 ярда на 17 носещи удари за Chanticleers (8-5). Спартанците (7-6) завоюваха шест следващи победи.

Васко хвърли пас от 2 ярда към Мат Алаймо при 3:16 до края през първата четвърт, с цел да приключи 11-игра, 80- дворно шофиране. Алаймо беше 3 за 3 за 52 ярда при трети дауни на удара, в това число играта за отбелязване на гол.

Васко се свърза с Кендъл Кар на различен 2-ярд с 3:19 до края в третата четвърт и затвори резултата с пас от 8 ярда към Сам Пинкни, който направи скачащ удар с една ръка. Pinckney имаше осем уловки за 123 ярда.

Спад със 17-0, Сан Хосе Стейт означи два тъчдауна в границите на четири минути при започване на четвъртата четвърт. Чеван Кордейро удари Сам Олсън с пас от 35 ярда за тъчдаун при четвърта игра, а Куали Конли вкара гол от 12 ярда при...