Холандският футболист на Царско село Родни Антуи отбеляза два красиви

...

Холандец от "Царско село" се развихри срещу "Ботев" Враца

Холандският футболист на " Царско село " Родни Антуи означи два красиви гола при успеха на неговия отбор с 3:0 над " Ботев " Враца в 13-ия кръг на Първа лига.

Третото попадение в мача беше дело на Антон Карачанаков.

Всъщност той откри резултата за домакините в 29-ата минута. Карачанаков се разписа откакто засече центриране на Уесли Ната.

Попаденията на Антуи пристигнаха през втората част. В 49-ата минута холандецът се ориентира по отличен метод в отбраната на " Ботев " и не остави шансове на вратаря Костов.

Снимка: Lap.bg

Крайният резултат 3:0 беше завършен в 68-ата минута. Тогава още веднъж Антуи впечатли феновете с отлична техника и прати топката в мрежата от 20-ина метра.

Така " Царско село " се изравни като точков актив с днешните си противници. И двата отбора имат 12 точки, като врачани са 12-и,а спечелилите през днешния ден 11-и в класирането.
Източник: btvnovinite.bg