Хофенхайм остана с една победа в последните си четири мача

...

Хофенхайм пак остана извън зона Европа

Хофенхайм остана с една победа в последните си четири мача в Бундеслигата, с което остава отвън зона “Европа”. Този път някогашният противник на Лудогорец в Лига Европа приключи 1:1 при визитата си на Вердер (Бремен) в дуел от 18-ия кръг.

Гостите поведоха в 39-ата минута посредством Бенямин Хюбнер, откакто преди този момент извадиха шанс, откакто гредата ги избави от попадение. Бременчани изравниха посредством Теодор Гебре Селасие в 63-ата минута и би трябвало да са щастливи от точката, тъй като вратарят им Иржи Павленка ги избави от втори гол.

Ein temporeiches Duell ohne Sieger: achtzehn99.de hat alles Wissenswerte zum Punktgewinn der #TSG bei @werderbremen!

— TSG 1899 Hoffenheim (@achtzehn99) January 13, 2018

Вердер остава в рисковата зона на 16-о място, като извади шанс със загубите на Майнц 05 и Хамбургер ШФ.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ

ГОЛМАЙСТОРИ

ПРОГРАМА

Бундеслига 18 кръг, събота 13 януари  Вердер (Бремен) 1:1краен резулат  Хофенхайм