Хладилниците с бира в Кливлънд ще бъдат отворени след първата

...

Време за бира! Кливлънд с първа победа от 2016-а!

Хладилниците с бира в Кливлънд ще бъдат отворени след първата победа на отбора от 2016 година насам. Карлос Хайд означи два тъчдауна, а „ браунс “ наваксаха два тъчдауна закъснение за триумфа против НЙ Джетс с 21:17 .

„ Реактивните “ водеха с 14:0 още преди да е преполовена втората част. Айзея Кроуел се регистрира с два тъчдауна против някогашния си тим, само че фантазията му за реванш остана неосъществена.

Домакините бяха крепко закъсали, само че тогава пристигна непредвидена помощ. Титулярният куотърбек Тайрод Тейлър получи разтърсване на мозъка и на терена се появи новобранецът Бейкър Мейфийлд. Избор №1 в тазгодишния драфт съумя във всеки от първите си три паса и изведе Кливлънд до фийлдгол от 45 ярда тъкмо преди почивката. Мейфийлд приключи с индикатори 17 от 23 за 201 ярда и рейтинг 100.1.

Той имаше директно присъединяване, въпреки и в нетипична роля, в едно от най-важните разигравания за вечерта. 42 секунди преди края на третата част той улови паса на Джарвис Лендри при опит за две спомагателни точки, с което резултатът бе подравнен. 13 минути по-късно Кливлънд ликуваше след тъчдауна на Хайд, донесъл успеха.

За Джетс новобранецът Сам Дарнолд за втора поредна седмица бе променлив. Завършилият USC куотърбек приключи с индикатори 15 от 31 за 169 ярда и два интерсепшъна в последната четвърт.

Джетс (1-2) ще търсят спиране на серията загуби идната неделя (30 септември) при гостуването на Джаксънвил. Същия ден Кливлънд (1-1-1) играят в Оуклънд.