Хетафе изпусна победата при гостуването си на Бетис от 4-ия

...

Неостаряващият Хоакин измъкна Бетис от трудна ситуация

Хетафе изпусна успеха при гостуването си на Бетис от 4-ия кръг на Ла Лига. Мачът приключи 1:1, а това беше трето следващо тъждество за отбора от мадридското предградие, който през предишния сезон се бореше за присъединяване в Шампионската лига.

Хетафе поведе с гол от дузпа на Хайме мата в 15-ата минута, а в 25-ата Вилиам Карвальо от домакините получи червен картон. Въпреки отрицателното развиване на срещата, Бетис стигна до точката. Изравнителното попадение беше дело на идола на почитателите на " вердибланкос " Хоакин. 38-годишният някогашен испански национал вкара дузпа в 73-ата минута. МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Примера дивисион 4 кръг, неделя 15 септември  Реал Бетис 1:1краен резулат  Хетафе