Херцеговина надви 1:0 у дома Румъния в друга среща. Точен

...

Германия и Англия завършиха 1:1 в дербито на Лигата на нациите

Херцеговина надделя 1:0 вкъщи Румъния в друга среща. Точен в 68-ата мин бе Смаил Превляк.

Отборите на Германия и Англия не съумяха да излъчат победител в един от най-интересните конфликти в Лига на нациите във вторник вечер. Двубоят на „ Алианц Арена ” приключи при резултат 1:1, като домакините поведоха незабавно след почивката с гол на Йонас Хофман, само че „ трите лъва ” стигнаха до хикса посредством Хари Кейн, който осъществя дузпа две минути преди края.

Попадението на британския нападател бе под номер 50 за него с националната фланелка. Така той изпревари във безконечната голмайсторска класация на Англия легендата Боби Чарлтън и еднолично зае второто място. Кейн към този момент се намира на единствено три попадения от водача Уейн Рууни, добавя Гонг.

Така Германия направи второ тъждество от началото на битката в Група 3 на Лига А в шампионата. В първия си дуел възпитаниците на Ханзи Флик направиха еднакъв 1:1 и с отбора на Италия. За Англия пък това е първа точка, откакто в първия си мач позволи изненадващо проваляне от Унгария с 0:1.
Източник: petel.bg