Хатайспор на Страхил Попов изигра нов силен мач в турската

...

Хатайспор разби бившия отбор на Страхил Попов

Хатайспор на Страхил Попов изигра нов мощен мач в турската Суперлига и разруши с 4:1 като посетител някогашния тим на българския бранител Касъмпаша. Двубоят бе от 24-ия кръг на шампионата.

Родният национал стартира като титуляр и игра цялостен мач за отбора си.

Касъмпаша можеше да поведе в 11-ата минута, само че гол на Исак Телин бе анулиран. В края на първата част голмайсторът на шампионата Аарън Бупендза откри резултата.

В 56-ата минута Телин се разписа и този път попадението бе постоянно. В 72-ата минута Хатайспор още веднъж поведе. Разписа се Раян Аабид. В 84-ата минута Абдулрахман Чанлъ вкара трети гол във вратата на домакините.

В продължението на мача Мохамед Камара оформи крайното 1:4.

С триумфа Хатайспор събра 38 точки и се изравни с петия Аланияспор.
 Страхил Попов: Хатайспор играе най-хубавия футбол в Турция, процесите в БФС не касаят футболистите

" Групата ни за международното състезание е нелека "