Хасково. Кметът на Община Хасково Станислав Дечев и заместник-кметът Динко

...

Кметът на Община Хасково Станислав Дечев и заместник-кметът Динко Тенев връчиха купите на победителите във финалите на Общинските ученически игри по футбол

Хасково. Кметът на Община Хасково Станислав Дечев и заместник-кметът Динко Тенев връчиха купите на спечелилите във финалите на Общинските училищен игри по футбол. Това оповестиха от пресцентъра на Общината . Шампион във възрастова група 5-7 клас стана тимът на СУ „ Св. Паисий Хилендарски “, след оспорвания край втори останаха футболистите на ОУ „ Шандор Петьофи “.
Дузпи взеха решение изхода от финала при футболистите от 8 – 10 клас. Шампион в тази възрастова група е тимът на ФСГ „ Атанас Буров “. Второто място е за ЕГ „ Проф. доктор Асен Златаров “. При най-големите възпитаници от 11-12 клас с безапелационна победа купата завоюваха футболистите на ПГДС „ Цар Иван Асен II “. На второ място е отборът на ПГМЕТ „ Стойчо и Кица Марчеви “. Общинските първенци ще показват Хасково на регионалното състезание по футбол за възпитаници.
Източник: focus-news.net