Хърватският национал Анте Ребич във втори пореден мач се превърна

...

Ребич отново герой за Милан

Хърватският национал Анте Ребич във втори следващ мач се трансформира в героят за Милан. Нападателят влезе след почивката и донесе триумфа на "росонерите " с 1:0 при гостуването на Бреша. Двубоят на стадио "Марио Ригамонти " бе равносилен, като на моменти домакините съществено притиснаха своя противник. С решителни намеси се отличи вратарят на гостите Джанлуиджи Донарума, който резервира мрежата си суха и се оправдава за грешката в предишния кръг против Удинезе. Все отново Милан се поздрави с триумфа и продължи с положителната си фрома, записвайки четвърти следващ триумф във всички шампионати.

Треньорът на Бреша Еуженио Корини не можеше да разчита на огромната си звезда Марио Балотели, който е осъден, само че в стартовите 11 бе Сандро Тонали, който е спряган за редица от европейските грандове.

La formazione che scenderà in campo alle 20:45.#BresciaMilan#SerieATIM#ForzaBrescia