Хърватският национал Анте Ребич във втори пореден мач се превърна

Хърватският национал Анте Ребич във втори пореден мач се превърна ...

Ребич отново герой за Милан.

Хърватският национал Анте Ребич във втори пореден мач се превърна в героят за Милан. Нападателят влезе след почивката и донесе успеха на "росонерите" с 1:0 при гостуването на Бреша. Двубоят на стадио "Марио Ригамонти" бе равностоен, като на моменти домакините сериозно притиснаха своя съперник. С решителни намеси се отличи вратарят на гостите Джанлуиджи Донарума, който запази мрежата си суха и се реабилитира за грешката в миналия кръг срещу Удинезе. Все пак Милан се поздрави с успеха и продължи с добрата си фрома, записвайки четвърти пореден успех във всички турнири.

Треньорът на Бреша Еуженио Корини не можеше да разчита на голямата си звезда Марио Балотели, който е наказан, но в стартовите 11 бе Сандро Тонали, който е спряган за редица от европейските грандове.

La formazione che scenderà in campo alle 20:45.#BresciaMilan#SerieATIM#ForzaBrescia