Хандбалистите на Спартак победиха Добруджа с 19:17 (12:10) и си

...

Спартаклии ще спорят за трофей

Хандбалистите на „ Спартак ” победиха „ Добруджа ” с 19:17 (12:10) и си осигуриха минимум сребърни медали от финалния шампионат за Купата на България в Горна Оряховица. Както е известно, варненци взеха и първия си дуел в групата против „ Асти 91 ” с 31:20, и на следващия ден от 11,30 часа ще спорят за трофея с домакина „ Локомотив ”.

„ Странен мач изиграхме против „ Добруджа ”. Имаше доста конфликти, пристигнали след честите контакти на игралното поле. В резултат на тях още в 3-тата минута Лазар Петков напусна със спукана скула, а на Ивелин Иванов му разрушиха носа и се върна в игра чак най-после. Иначе водехме непрестанно, на моменти даже с 5-6 гола. Три минути преди сирената, обаче те изравниха при 17:17. След това вкарахме два безответни гола, като за триумфа оказа помощ и вратарят ни Ерсин Хюсеин, който избави два съществени удара ”, съобщи наставникът на спартаклии Веселин Станков.

Той съжалява, че не решили мача по-рано поради многочислените пропуски. „ Изтървахме много положения - от линията и сами против вратаря. Или имаше подценяване, или липса на централизация в завършващия удар ”, добави Станков.

Всяка минута очаквай сензационна вест в PETEL.BG!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] 24 часа в денонощието!

Публикувай непосредствено самичък без цензура във "Фейсбук " групата ТИ, РЕПОРТЕРЪТ! Снимай и пускай всичко забавно!

Източник: petel.bg