Халфът на ЦСКА-София Стефано Белтраме похвали формата на своите колеги

...

Италианската звезда на “червените” защити Али Соу и похвали формата на ЦСКА-София

Халфът на ЦСКА-София Стефано Белтраме похвали формата на своите сътрудници след днешната победа с 1:0 над Витоша (Бистрица) и отбрани Али Соу, който изпусна дузпа в 25-ата минута.

“Труден мач, тъй като те се защитаваха добре. Ние имахме опция да вкараме в края и сме щастливи от трите точки. Можехме да вкараме и по-рано. Витоша се оправи добре в отбрана. За мен това беше сложното - да се оправим с тяхната отбрана.

Мисля, че сме добре. Работим за възстановяване на формата ни, опитваме се да се върнем в най-хубавата форма.

Трябва да спечелим мача с Ботев. Това е най-важното нещо. Искаме да вземем добър резултат там и ще създадем най-хубавото. Всички сме добре физически, имахме положително движение през всичките 90 минути. Мисля, че сме покрай стоте процента”, сподели Белтраме, който отбрани Соу за пропуща му от бялата точка.

“Дузпите са лотария, в никакъв случай не знаеш какво ще стане. Али Соу нямаше шанс в ситуацията”, добави италианският плеймейкър. Снимки: Иван Йочев, Sportal.bg