Хъдърсфийлд сложи край на серията си от четири поредни загуби.

...

Хъдърсфийлд се събуди с четворка

Хъдърсфийлд постави завършек на серията си от четири следващи загуби. Отборът на Дейвид Вагнер завоюва с 4:1 семейството си на Борнемут и излезе от зоната на изпадащите.

Първият гол на Алекс Причард за клуба изведе Хъдърсфийлд напред в седмата минута. Той стартира като титуляр за повторно след прехвърлянето през януари и се възползва от подаване на Муние, с цел да открие резултата. Борнемут отговори бързо, като Станислас изравни с техничен удар.

След това обаче домакините взеха тотално самодейността и я задържаха до края на срещата. Муние направи 2:1 след центриране на Мой. Том Инс пропусна добра опция преди Муние да се разпише още един път. Асистентът на това попадени Аарън Мой напусна терена на носилка в 76-ата минута, като наподобява, че има травма в коляното. В последните секунди Ван Ла Пара се разписа от дузпа за крайното 4:1.

Борнемут нямаше загуба в последните си седем мача, само че е надалеч от рисковата зона, като заема десето място с 31 точки.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 27 кръг, неделя 11 февруари  Хъдърсфийлд 4:1краен резулат  Борнемут