Груповата фаза на Лига Европа стартира днес, Лудогорец излиза срещу ЦСКА
Груповата фаза на шампионата Лига Европа започва през днешния ден с 24 футболни срещи.
Единственият български представител в шампионата е в група " Н " - Лудогорец. Отборът посреща ЦСКА (Москва) от 22:00 часа в Разград.
Другият мач в групата на Лудогорец сред Еспаньол и Ференцварош, отстранил българския отличник във втория прелиминарен кръг на Шампионската лига.
Ето и всички мачове, които предстоят през днешния ден във втория по мощ клубен шампионат в Европа
Лига Европа, първи кръг:
От 19:55 часа (наше време)
Група " А ":
АПОЕЛ (Никозия) - Дюделанж
Карабах - Севиля
Група " В ":
Динамо (Киев) - Малмьо
ФК Копенхаген - Лугано
Група " С ":
Базел - Краснодар
Хетафе - Трабзонспор
Група " D ":
ПСВ Айндховен - Спортинг (Лисабон)
ЛАСК Линц - Розенборг
Група " Е ":
Рен - Селтик
ЧФР Клуж - Лацио
Група " F ":
Айнтрахт (Франкурт) - Арсенал
Стандард (Лиеж) - Витория (Гимараеш).
От 22:00 часа
Група " G ":
Порто - Йънг Бойс
Рейнджърс - Фейенорд
Група " Н ":
ЛУДОГОРЕЦ - ЦСКА (Москва)
Еспаньол - Ференцварош
Група " I ":
Волфсбург - Олександрия
Гент - Сент Етиен
Група " J ":
Рома - Истанбул Башакшехир
Борусия (Мьонхенгладбах) - Волфсбергер
Група " K ":
Уулвърхемптън - Брага
Слован (Братислава) - Бешикташ
Група " L ":
Манчестър Юнайтед - Астана
Партизан - АЗ Алкмаар.
Единственият български представител в шампионата е в група " Н " - Лудогорец. Отборът посреща ЦСКА (Москва) от 22:00 часа в Разград.
Другият мач в групата на Лудогорец сред Еспаньол и Ференцварош, отстранил българския отличник във втория прелиминарен кръг на Шампионската лига.
Ето и всички мачове, които предстоят през днешния ден във втория по мощ клубен шампионат в Европа
Лига Европа, първи кръг:
От 19:55 часа (наше време)
Група " А ":
АПОЕЛ (Никозия) - Дюделанж
Карабах - Севиля
Група " В ":
Динамо (Киев) - Малмьо
ФК Копенхаген - Лугано
Група " С ":
Базел - Краснодар
Хетафе - Трабзонспор
Група " D ":
ПСВ Айндховен - Спортинг (Лисабон)
ЛАСК Линц - Розенборг
Група " Е ":
Рен - Селтик
ЧФР Клуж - Лацио
Група " F ":
Айнтрахт (Франкурт) - Арсенал
Стандард (Лиеж) - Витория (Гимараеш).
От 22:00 часа
Група " G ":
Порто - Йънг Бойс
Рейнджърс - Фейенорд
Група " Н ":
ЛУДОГОРЕЦ - ЦСКА (Москва)
Еспаньол - Ференцварош
Група " I ":
Волфсбург - Олександрия
Гент - Сент Етиен
Група " J ":
Рома - Истанбул Башакшехир
Борусия (Мьонхенгладбах) - Волфсбергер
Група " K ":
Уулвърхемптън - Брага
Слован (Братислава) - Бешикташ
Група " L ":
Манчестър Юнайтед - Астана
Партизан - АЗ Алкмаар.
Източник: manager.bg
КОМЕНТАРИ