Гризман измъкна Атлетико във ВалядолидАтлетико Мадрид записа труден успех с

...

Гризман измъкна Атлетико във Валядолид

Атлетико Мадрид записа сложен триумф с 3:2 като посетител на Реал Валядолид в мач от 16-ия кръг на Примера дивисион. "Дюшекчиите" водеха с два гола задатък на почивката дело на Никола Калинич и Антоан Гризман (д) и изглеждаше, че няма да имат проблеми да завоюват. Само за шест минути обаче, сред 57-та и 63-та, Валядолид изравни резултата посредством бранителят Фернандо Калеро и автогол на Саул Нигез. Атлетико въпреки всичко съумя да довърши започнатото с помощта на своята звезда - Антоан Гризман, който в 80-та минута донесе скъпите три точки за мадридчани.

Така отборът на Чоло Симеоне се изравни на върха с Барселона, като и двата отбора имат по 31 точки, само че каталунците са с мач по-малко. Валядолид остава в средата на таблицата с 20 точки и към този момент е задоволително надалеч от рисковата зона. /БГНЕС
Източник: bgnes.com