Гранада и Лас Палмас направиха равенство 1:1 в двубой от

...

Гранада и Лас Палмас не се преодоляха

Гранада и Лас Палмас направиха тъждество 1:1 в дуел от 23-ия кръг на испанската Ла Лига.

Камил Пьонтковски бе изпъден от домакините още в 21-та минута, само че това не попречи на Гранада да поведе в резултата малко след старта на второто полувреме посредством Бруно Мендес. Домакините обаче не устояха и Лас Палмас стигна до изравнителен гол посредством Пехиньо. Малко след попадението му и гостуващият състав остана с 10 индивида след директния червен картон за една от запасите на тима Аарон Ескандел.

Гранада остава предпоследен с едвам 12 точки, на пет от избавителния бряг. Лас Палмас е на девето място с 32 пункта.

В идващите си срещи Лас Палмас посреща Валенсия, до момента в който Гранада гостува на първенеца Барселона.