Говорителят на руския президент Дмитрий Песков заяви, че не знае

...
Говорителят на руския президент Дмитрий Песков заяви, че не знае
Коментари Харесай

Откриха тайна дъщеря на Путин от богата банкерка СНИМКА

Говорителят на съветския президент Дмитрий Песков съобщи, че не знае нищо за връзка на шефа му със Светлана Кривоногих, по обява в каналите на Telegram, предават осведомителните организации, представени от Дарик.

Според информациите от тайната връзка на Путин с мултимилионерката и акционер в банка "Россия " Кривоногих е щерка им Елизавета.

Миллиардные активы, роскошные подарки от друзей президента, дочь с отчеством Владимировна и самое элитное жилье в Петербурге, — смотрите наше новое расследование о Светлане Кривоногих, таинственной подруге Путина из 90-х
— Проект (@wwwproektmedia)
"Проект " нашел тайную дочь Владимира Путина. Как утверждается в расследовании издания, ее зовут Елизавета, ее мать - акционер банка "Россия ", мультимиллионер Светлана Кривоногих.
— Грани.Ру (@GraniTweet)
ЖУРНАЛИСТЫ-РАССЛЕДОВАТЕЛИ НАШЛИ ПРЕДПОЛАГАЕМУЮ ТРЕТЬЮ ДОЧЬ ПУТИНА. ЕЕ МАТЬ — АКЦИОНЕР БАНКА «РОССИЯ»

Акционер банка «Россия» Светлана Кривоногих - бывшая държанка президента России Владимира Путина, а ее дочь феноменально на него похожа, обнаружил...
— Россия без цензуры (@NocensorR) По рано в Туитър и в Telegram се появи информация за хипотетично другарство на Владимир Путин със Светлана Кривоногих, който той бил направил милиардерка (в рубли).
Източник: blitz.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР