Голямата звезда на френския гранд Пари Сен Жермен и бразилския

...

Шок за ПСЖ и Бразилия: Неймар сменен принудително още в 8-ата минута при победа на Селесао

Голямата звезда на френския гранд Пари Сен Жермен и бразилския народен тим - Неймар се контузи и бе сменен наложително в другарската среща на " кариоките " против Камерун. Проверката се състоя в Милтън Кийнс.

Още в 5-ата минута на срещата нападателят почувства болежка и получи здравна помощ, след което се завърна в игра, само че за малко. В 8-ата минута Неймар бе сменен наложително от нападателя на Евертън Ричарлисон.

Снимка 377779
Източник:

Именно футболистът на Евертън реши всичко в мача с попадение в последните мигове на първото полувреме.

Това бе и крайният резултат в срещата - 1:0. Нито един почитател на Бразилия обаче не съумя да се зарадва откровено на триумфа, откакто съставът загуби на процедура най-голямата си звезда.

Засега не е ясно какъв брой сериозна е контузията на бразилския ас и какъв брой тъкмо време ще се наложи да отсъства от терените.