Голяма част от медиите в Европа недоумяват как Левски е

...

Медиите в Европа се чудят на поредния подвиг на Левски

Голяма част от медиите в Европа недоумяват по какъв начин Левски е изнемощял от носителя на Купата на Лихтенщайн Вадуц в първия квалификационен кръг на Лига Европа. " Сините " победиха подвизаващия се във втора швейцарска дивизия тим на " Герена " с 3:2, само че след проваляне с 0:1 като посетител отпадат.

В Румъния излизат със заглавие: " Трагедия за Левски " и подчертават върху представянето на нападателя Серджиу Буш, който вкара гол и изпусна дузпа.

В Словакия обръщат внимание на вратаря Мартин Полачек. Стражът се появи в игра на полувремето, само че позволи сериозна неточност при втория гол на Вадуц.

В Швейцария са сюрпризирани по какъв начин може Левски да отпадне от тим от втора дивизия. Според авторитетното издание " Блик ", халфът Давиде Мариани " би трябвало да бъде отчаян от тази развръзка ".

В Италия недоумяват по какъв начин може Делио Роси да допусне сходна гръмка излагация и дефинират това като една от най-големите изненади на шампионата досега.