Голмайсторът на ЦСКА 1948 Андон Гущеров даде мнението си след

...

Гущеров: Играем с повече самочувствие при Данчо Юруков

Голмайсторът на ЦСКА 1948 Андон Гущеров даде мнението си след успеха с 2:1 над Хебър (Пазарджик). Нападателят вкара едно попадение в мрежата на домакините и към този момент има 20 на сметката си през сезона.

" Доста сложен мач за нашия тим. Мисля, че имахме много положения, значимо е, че взехме трите точки. С оглед на ситуациите, мисля, че имахме 5-6 шанса за гол през първото полувреме. Все отново взехме победа, това е значимото. Малшанс очевидно ни гони, работим на тренировките, нека продължаваме да сътворяваме толкоз положения.  Хебър - ЦСКА 1948 @@@
Не бих споделил, че нещо се е трансформирало доста, играехме добре и при Петко Петков. Данчо Юруков може би ни даде да играем с повече самочувствие. Той е в този тим през цялото време, познава ситуацията, това ни оказва помощ. Трябва да даваме максимума от себе си във всеки мач и да печелим точки, най-после ще се види кой ще завоюва промоция. Конкуренцията ни държи живи, до края ще се борим със Септември (София). Цели не желая да си слагам, значимото е тимът да върви, не е значимо кой вкарва головете ", сподели Гуги след срещата в Пазарджик. Втора лига 14 кръг, четвъртък 31 октомври  Хебър (Пазарджик) 1:2краен резулат  ЦСКА 1948