Гол в последните секунди на добавеното време спаси от домакинско

...

Селта се измъкна в последната секунда

Гол в последните секунди на добавеното време избави от домакинско проваляне против борещия се за избавление - 1:1. Жейсън Мурийо беше прецизен с глава в 94-ата минута, с което отборът от Галисия завоюва точка в срещата от 25-ия кръг на Ла Лига. Гостите бяха повели в 70-ата минута посредством някогашния футболист на Селта.

Малко преди изравнителния гол звездата на домакините удари греда от директен свободен удар.

При същия резултат завърши и първият двубой сред двата отбора по-рано през сезона.

Евентуален триумф щеше да усили възможностите на Селта в борбата за място в топ 6, само че тази цел към този момент наподобява труднопостижима

Валядолид е с еднакъв актив с първия отбор под чертата -, а, който също е в зоната на изпадащите, само че единствено с точка по-малко, има да изиграе два мача повече.

Ла Лига 25 кръг, неделя 28 февруари  Селта 1:1краен резулат  Реал Валядолид