Гол от дузпа в 93-ата минута на Николай Костов спря

...

Дузпа в 93-ата минута спря Монтана

Гол от дузпа в 93-ата минута на Николай Костов спря победната серия на Монтана. Несебър стигна до точката за крайното 1:1 против един от претендентите за влизане в Първа лига в семейството от 22-ия кръг на Втора лига..

Тимът на Ферарио Спасов изпусна успеха безусловно секунди преди края. Нападателят Тони Тасев, който вкара във втори следващ мач за новия си клуб, даде задатък в 34-ата минута. Гостите отиваха към четвърти следващ за монтанци, които надвиха с 4:0 на Локомотив (София), 3:0 над Нефтохимик и 4:0 над Черноморец (Балчик), преди Тодор Колев да играе с ръка в 93-ата минута и Радослав Гидженов уточни бялата точка.

Костов беше прецизен, като избави отбора си от загуба. Голът беше негов осми за сезона.

Монтана към този момент има 37 точки, като изостава на две точки от третия Локо (Сф), само че " червено-черните " имат и мач по-малко. Несебър остана пети с 36 точки.

СТАТИСТИКА НА МАЧА

КЛАСИРАНЕ

ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА МОНТАНА

ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА НЕСЕБЪР Втора лига 22 кръг, събота 31 март  Несебър 1:1предстои  Монтана