Главният треньор на Сакраменто Кингс Майк Браун избухна срещу служител

...

Майк Браун на Кингс беснее срещу рефера на НБА, носи лаптоп на пресконференцията, за да посочи проблемите

Главният треньор на Сакраменто Кингс Майк Браун избухна против чиновник на НБА по време на загубата на тима в продължения от Милуоки Бъкс на Неделя.

Браун беше смутен от длъжностните лица в 9:27 часа на четвъртата четвърт. Той нахлу на корта и стартира да крещи на рефера Intae Hwang. Браун незабавно беше изпъден, защото беше арестуван от играчи на Кингс. Малик Монк обви ръце към треньора и го насочи да напусне пода.

Старши треньорът на Сакраменто Кингс Майк Браун е възпрепятстван от Малик Монк, до момента в който той спори за позвъняване през второто полувреме на баскетболен мач от НБА против Милуоки Бъкс в неделя, 14 януари 2024 година, в Милуоки. (AP Photo/Morry Gash)

На своята конференция след мача Браун донесе със себе си преносим компютър, с цел да проучва проблемите си със съдийството. Той уточни множеството съмнителни позвънявания и несъответствието при наказателни удари – последното от които е главният проблем за доста треньори в НБА този с...