Главният треньор на Raiders Антонио Пиърс беше попитан по време

...

Raiders нямаха намерение да се откажат от ударите на Chargers

Главният треньор на Raiders Антонио Пиърс беше запитан по време на излъчването на Prime Video в четвъртък вечер какво е посланието му към неговия тим на полувремето.

„ Натисни педала за газ още по-силно “, сподели той на Кейли Хартунг.

Лас Вегас ясно е схванал посланието в това, което беше удивителна победа за Raiders над Chargers.

След като означиха 42 точки през първото полувреме, Рейдърс прибавиха още 21 през второто полувреме на 63-21 удар на LA.

Победата беше шестата победа на Raiders за сезона и 63-те точки, които сложиха, бяха нов екипен връх.

Огромната офанзивна нощ за Raiders пристигна единствено дни откакто те не съумяха да запишат точки при загубата с 3-0 от Vikings.

42 точки на Вегас през първото полувреме бяха най-вече маркирани точки през първите две четвърти на мач от всеки тим, излязъл от игра.

„ Беше необикновено “, сподели ръшърът Макс Кросби в шоуто след мача на Prime Video. „ Очевидно предходната седмица не вкарахме. [На...