Главният мениджър на Лудогорец Пауло Аутуори логично беше доволен от

...

Пауло Аутуори: На полувремето припомних как Байер ни обърна в Разград

Главният управител на Лудогорец Пауло Аутуори разумно беше удовлетворен от обрата против Ботев Пловдив от 0:2 до 3:2 при гостуването въз основата в Коматево. Бразилецът се върна на мача в Разград против Байер Леверкузен от Лига Европа, който беше изгубен от “орлите”, откакто водеха с 2:0.
 Ботев (Пловдив) - Лудогорец @@@
“Преди три дни загубихме мач, в който водехме с 2:0. Трябваше да извлечем поуките си от този мач. Днес беше нашият ден. Футболът е като живота - всеки ден научаваш нещо ново. Искам да поздравя играчите за метода, по който се преобразиха през второто полувреме. Нашият съперник направи доста положителни първи 45 минути, до момента в който ние не влязохме добре в мача. Обратът е напълно заслуга на играчите, за което ги приветствам. На полувремето им припомних, че единствено преди три дни Байер ни обърна, а в този момент е наш ред.  Ботев (Пловдив) - Лудогорец @@@
Поздравявам целия ни екип, тъй като футболистите стояха доста добре физически през второто полувреме. Не смених Марселиньо, тъй като играта му потръгна и той правеше на терена верните неща. Влизането на Джоди Лукоки и Лукас Саша се отрази добре на играта ни. Аз съм треньор на Лудогорец, само че желая да дам най-хубавото на българския футбол. Колкото повече такива завързани мачове има, толкоз повече се подвига равнището и на българските тимове, което ще им помогне в евротурнирите”, разяснява още основният управител на първенците. Първа лига 9 кръг, неделя 23 септември  Ботев (Пловдив) 2:3краен резулат  Лудогорец