Германският Айнтрахт Франкфурт почти подпечата на 100% класирането си към

...

Айнтрахт унищожи Вадуц и чака Локо Пд

Германският Айнтрахт Франкфурт съвсем подпечата на 100% класирането си към плейофната фаза на Лига Европа. Това стана факт, откакто „ орлите” победиха с 5:0 като посетител лихтенщайнския Вадуц в зрелищен за „ червено-черните мач”. Три от голове пристигнаха през първото полувреме, когато Филип Костич в (11’ и 27) дадоха бърз превес за гостите в дуела.

Пет минути преди края на първата част Доминик Кор оформи класиката на „ Райнпарк Щадион”, а в 53-ата Гонсало Пасиенсия с прекрасен гол повиши на 4:0, с цел да може Мият Гацинович да оформи на процедура крайния резултат – 5:0 за Айнтрахт, в Лихтенщайн.

Така отборът на Ади Хютер на процедура обезмисли реванша във Франкфурт идната седмица, като спечелилият от двойката ще играе против спечелилия от двойката сред Страсбург и българския Локомотив Пловдив.