Германия унищожи Европейския шампион Италия, побеждавайки го с 5:2 мач

...

Германия унищожи шампиона на Европа!

Германия унищожи Европейския първенец Италия, побеждавайки го с 5:2 мач от в Лига А, Група 3 на Лигата на конференциите.

Домакините откриха посредством Джошуа Кимих, който за повторно в това издание на Лигата на нациите поразява вратата на " Скуадра Адзура ", а в добавеното време на първото полувреме Илкай Гюндоган удвои преднината от дузпа.

В началото на втората част Томас Мюлер осъществя и трето попадение във вратата на Джанлуиджи Донарума. Малко по-късно с две попадения на Тимо Вернер Германия поведе с 5:0, само че десетина минути преди края на дуела Вилфред Ньонто с дебютното си попадение за " адзурите " понижи, а Алесандро Бастони в заключителните секунди на дуела оформи крайния резултат.

След триумфа Германия излезе на втората позиция в групата с актив от шест точки, с една повече от третия Италия, до момента в който неочакван водач е Унгария със седем, откакто завоюва изразително с 4:0 като посетител на Англия.
 Англия позволи проваляне с 0:4 от Унгария в Лигата на нациите
Тотална кланица! Унгария се подигра с Англия посред " Молиню "