Германия спечели с минималното 1:0 домакинството си на Чехия в

...

Германия успя да спечели срещу Чехия с експериментален състав

Германия завоюва с минималното 1:0 семейството си на Чехия в контролна среща. Селекцията на Йоги Льов беше много пробна, като в нея място откриха Нойхаус, Йонас Хофман, Филип Макс и Баку Боте.

Единственото попадение на " Ред Бул Арена " в Лайпциг бе осъществено от Джанлука Валдшмид в 13-ата минута. Нападателят на Бенфика се разписа от близко след асистенция на Филип Макс.

Като цяло инспекцията можеше да приключи с надалеч по-изразителна победа за Бундестима. Силно първо полувреме направи вратарят на гостите Иржи Павленка, който отрази изстрели на Бранд, Валдшмид, Гюндоган и Баку.

Осем минути преди последния съдийски сигнал Чехия можеше изненадващо да стигне до ремито, само че Кевин Трап резервира централизация при изстрел с глава на опитния таран Матей Видра.
Източник: fakti.bg