Германия и Чили завършиха 1:1 в мач от втория кръг

...

Eксперименталният състав на Льов стигна до равенство с Чили

Германия и Чили приключиха 1:1 в мач от втория кръг на група Б на шампионата за Купата на конфедерациите. Йоахим Льов пусна много млад и пробен състав, до момента в който в редиците на южноамериканците личаха имената на огромните им звезди Алексис Санчес и Артуро Видал.

Носителите на Копа Америка поведоха още в 6-ата минута след гол на Алексис Санчес. Футболистът на " Арсенал " се възползва от неточност в отбраната на Бундестима за 1:0.

В 41-ата минута възпитаниците на Льов изравниха от първата си по-чиста позиция в мача. Ларс Щиндъл засече центриране на Хектор за 1:1.

След тази среща Чили остава водач във краткотрайното класиране с 4 точки, колкото има и тимът на Германия, който обаче е с по-лоша голова разлика.

Австралия и Камерун са с по една точка на трета и четвърта позиция, откакто по-рано денем приключиха 1:1.
Източник: btvnovinite.bg