Георги Миланов не беше в групата на МОЛ Фехервар, а

...

МОЛ Фехервар бие без Миланов

Георги Миланов не беше в групата на МОЛ Фехервар, а тимът му победи с 2:0 Кишварда в мач от 27-ия кръг на унгарското състезание. Това беше първи триумф в формален мач за МОЛ Фехервар след серия от 4 равенства. Попаденият за домакините вкараха Люик Него в 16-ата минута и Неманя Николич в 88-ата.

За Кишварда титуляр беше някогашният нападател на Ботев (Пловдив) Фернандо Виана. Бразилецът получи жълт картон в края на първото полувреме, а след почивката беше заменен.

В класирането водач е Ференцварош. Тимът от Будапеща има задатък от 6 точки пред МОЛ Фехервар и мач по-малко. На трето място е Мезьокьовешд, който преди няколко дни отстъпи на Хонвед във финала за Купата на Унгария, а през днешния ден загуби с 0:2 вкъщи на Пакш.