Георги Миланов дебютира за МОЛ Види в евротурнирите с домакинско

...

Шансът обърна гръб на МОЛ Види в евродебюта на Миланов

Георги Миланов дебютира за МОЛ Види в евротурнирите с домакинско проваляне 0:2 от БАТЕ (Борисов) в среща от Група “L” на Лига Европа. Българският полузащитник беше титуляр и остана на терена до 76-ата минута, когато беше сменен. Той получи и жълт картон за нарушаване през първото полувреме. В другия мач от групата Челси надделя ПАОК с 1:0 в Солун.

Унгарският тим нямаше късмет, тъй като превъзхождаше своя конкурент, само че не съумя да осъществя възможностите си. В същото време играчите на БАТЕ бяха по-средоточени и си потеглиха с трите точки.

В 27-ата минута Ясе Туоминен вкара първия гол, откакто се оправи с двама бранители на домакините и по-късно преодоля вратаря. Вторият гол падна пет минути преди края, като този път прецизен беше Егор Филипенко.

Гооол!!! pic.twitter.com/5ryVTfMPk1
— FC BATE Borisov (@FCBATE) September 20, 2018
Дълбоко в добавеното време Александър Филипович от беларуския отбор беше изпъден за втори жълт картон, само че това към този момент нямаше по какъв начин да повлияе върху крайния резултат.

След две седмици МОЛ Види ще се изправи против Челси на “Стамфорд Бридж”, а БАТЕ ще одобри ПАОК.
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
ГЛЕДАЙТЕ ТУК

Лига Европа 1 кръг, четвъртък 20 септември  Видеотон 0:2краен резулат  БАТЕ Борисов