Георги Георгиев (ТК Хасково 2015) при юношите и Лидия Енчева

...

Георги Георгиев и Лидия Енчева са шампиони на закрито в Пловдив

Георги Георгиев (ТК Хасково 2015) при юношите и Лидия Енчева (ТК Вектор Тенис Спорт, София) при девойките завоюваха купите на сингъл на Държавното персонално състезание по тенис на закрито до 18-годишна възраст. Надпреварата от календара на БФТенис се организира в зала " Атаро Клима " в Пловдив.

На финала при юношите Георги Георгиев победи Ерик Владимиров (ТК Каратанчева,  София) със 7:5, 6:3. На трето място се класираха Борислав Кирилов (ТК Вектор Тенис Спорт) и Павел Маринов (ТК Супер Спорт, Варна).

При девойките Лидия Енчева се наложи над Ивона Савекова (ТК Авеню, Бургас) с 6:2, 2:6, 6:0. На трето място са Яна Кирчева (ТК 15:40, София) и Габриела Иванова (ТК Черноморец,Бургас).

Наградите на спечелилите връчиха Георги Чочев, член на Управителния съвет на БФТ, Ивайло Цветков, основен арбитър и Димитър Константинов, турнирен шеф.