Георги Георгиев - Джаич нанасе съкрушителен удар върху конкуренцията на

...

Благоевградчанинът Г. Георгиев-Джаич, грабна три титли на националния шампионат в Пазарджик

Георги Георгиев - Джаич нанасе пагубен удар върху конкуренцията на приключилия през уикендаТурнир Хеброс по бодибилдинг.

Националното състезание, което бе и подготовка за международно състезание събра елита в този спорт в Пазарджик. Въпреки, че бе оповестил своето отричане от спорта, Георги отвя конкуренцията и завоюва три трофеи, в категориите мъже, мастърс и класик бодибилдинг.

" Да спечелиш купитев три обособени дисциплини на националното състезание по бодибилдинг постоянно е мъчно ", показа Джаич след края на шампионата.

Благоевградчанинът не за първи път победи на националното състезание, като през 2020 годините още веднъж в Пазарджик стана безспорен държавен първенец, а в актива си има Балканска купа. Георги е фитнес инструктор и от 2017 година професионално се занимава с бодибилдинг.

Източник: struma.com