Галин Иванов игра цял мач при изключително трудната победа на

...

Невероятен обрат за отбора на Галин Иванов, разочарования за другите българи в в Унгария

Галин Иванов игра цялостен мач при извънредно сложната победа на Халадаш над Уйпещ в 24-ия кръг на унгарското състезание. Бившият футболист на Славия и съотборниците му направиха поврат от 0;2 до 3:2, само че остават последнив класирането, на 9 точки зад намиращия се пред него Кишварда.

До почивката гостите от Уйпещ поведоха с две попадения на Сома Новотни. При едното от тях доста груба неточност позволи ветеранът на вратата на Халадаш Габор Кирали. 42-годишната легенда продължава да е титуляр, без значение от възрастта си, а през второто полувреме имаше няколко значими намеси.

Обратът стана факт за 5 минути, а началото му сложи Фуншо Бамгойе в 62-ата. Милан Немет изравни в 65-ата, а скоро по-късно още веднъж Бамгойе се разписа за крайното 3:2.