Футболният тим на Хебър приключи с победа 10-дневния си лагер

...

Хебър би Септември в последната си контрола в Банско

Футболният отбор на Хебър завърши с победа 10-дневния си лагер в Банско. В последната си контрола там пазарджиклии победиха с 1:0 Септември (Симитли). Единственото попадение в срещата падна в 43-ата минута, когато Атанас Велев разпечати вратата на съперника.

През второто полувреме Ибахим Алим и Викторио Везаров пропуснаха положителни положения за Септември. Това бе едвам втора контрола за тима от Симитли от началото на подготовката.

След завръщането си от Банско възпитаниците на Танчо Калпаков ще имат къса отмора, след което ще възобновят заниманията си на стадион " Георги Бенковски " в Пазарджик.

На локална почва " зелените " ще се готвят през цялата друга седмица, след което ще заминат за втория си лагер на Цигов чарк.