Футболистите на Шумен 2007 загубиха от лидера в групата Добруджа

...

Шумен 2007 загуби от лидера Добруджа

Футболистите на Шумен 2007 изгубиха от водача в групата Добруджа (Добрич). Гостите надиграха изрично шуменци с 0:4 на стадион „ Панайот Волов “ пред към 250 фенове. Единадесетата поредна победа за Добруджа от началото на шампионата беше извоювана с много добра игра и през двете елементи на мача. Гостите поведоха още в 18-ата минута с гола на Кристиан Пешков. След неразбория в наказателното поле на шуменци топката се удари в тялото на централния нападател на гостите и влезе във вратата. Калин Младенов – вратарят на Шумен 2007 плонжира, само че не съумя да я отклони.

Двадесетина минути по-късно Денис Кадир удвои преднината след центриране на Мартин Дичев. Веднага след почивката Денис Кадир записа и асистенция, като даде топката на младия си съотборник Стефан Митев, който, минута откакто се появи в игра, означи за класическото 0:3. Последният гол в мача бе дело на Кристиян Петков. В 64-ата минута нападателят на Добруджа бе изведен самичък против вратаря Калин Младенов, финтира го и оформи безапелационната поредна победа на своя тим.