Футболен фен в Германия почина по време на мача на

...

Футболната тълпа замлъкна, докато дикторът на стадиона потвърждава трагичната смърт на фен

Футболен почитател в Германия умря по време на мача на Република България Лайпциг против Борусия Мьонхенгладбах.

Индивидът умря макар опитите да бъде реанимиран с последователи замълча след случая, съгласно DW Sports. На полувремето беше направено известие по системата за озвучаване: „ Имаше незабавна здравна помощ по време на мача. За страдание, би трябвало да ви осведомяваме, че индивидът е умрял. Нашите мисли са с фена и фамилията. “

Съобщава се също, че автомобилна злополука преди мача е лишила живота на почитател на Мьонхенгладбах, което способства за мрачната атмосфера.

Мьонхенгладбах сподели в обществените медии: „ Значително по-тихо е в блок за посетители през днешния ден, тъй като член на почитател сцената почина при пътен случай. Нашите най-дълбоки съболезнования към фамилията и приятелите. "

Република България Лайпциг победи Мьонхенгладбах с 2-0 в една тъжна вечер. Шави Симонс откри резултата за домакините след 14-ата минута, преди Лоис Опенда да удвои преднината им малко преди приключването тутакси. Лайпциг към този момент се...