ФУТБОЛ18:00 часа, Пресконференция на националния отбор на България преди срещата

ФУТБОЛ18:00 часа, Пресконференция на националния отбор на България преди срещата ...

СПОРТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ДНЕС.



ФУТБОЛ
18:00 часа, Пресконференция на националния отбор на България преди срещата от Лига на нациите (БНТ 3)
19:00 часа, Младежка евроквалификация, Словения - България (SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia)
20:45 часа, Приятелски мач, Саудитска Арабия - Бразилия (Arena Sport 1 (serbia), beIN Sports France 2 HD, Nova Sport 2 CZ / HD, Sport TV1 (slovenia), Telekom Sport RO 2 / HD, Telekom Sport RO 6)
21:45 часа, Лига на нациите, Хърватия - Англия (БНТ 3, beIN Sports MENA 11 HD, Cosmote Sport 3 HD, Eleven Sports 1 Belgium, Futbol 2 (ukraine) / HD, Sport 1 (czech/svk) / HD, Sport 4 Israel / HD, SuperSport 2 HD (alb), TVP Sport / HD (Poland), Virgin Media Three)
21:45 часа, Лига на нациите, Австрия - Северна Ирландия (beIN Sports MENA 5 HD, Cosmote Sport 7 HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Sky Sports Football UK / HD, Sport 2 Israel / HD, Sport TV4 (portugal) / HD, SportKlub HD (balkins)
21:45 часа, Лига на нациите, Белгия - Швейцария (beIN Sports MENA 4 HD, EuroSport 2 Denmark / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, SportKlub 2 (serbia) / HD, SuperSport 3 HD (alb), VTM (belgium) / HD)
21:45 часа, Лига на нациите, Беларус - Люксембург (beIN Sports MENA 12 HD, Cosmote Sport 8 HD)
21:45 часа, Лига на нациите, Естония - Финландия (beIN Sports MENA 7 HD, Cosmote Sport 2 HD, Sport 2 (hungary), SportKlub 1 (croatia), TV2 Sport Premium HD)
21:45 часа, Лига на нациите, Гърция - Унгария (beIN Sports MENA 6 HD, Cosmote Sport 1 HD, Sky Sports, SuperSport 5 HD (alb), SuperSport 7 za / HD)
21:45 часа, Лига на нациите, Молдова - Сан Марино (beIN Sports MENA 13 HD, Cosmote Sport 9 HD, Sky Sports, SportKlub 9 (serbia) Cable, ViaPlay (finland)

ТЕНИС
10:00 часа, Турнир за мъже в Шанхай (Макс Спорт 1)
15:00 часа, Турнир за жени в Линц (Евроспорт 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
20:30 часа, Летни олимпийски игри за кадети Буенос Айрес (Евроспорт 2)

БАСКЕТБОЛ
20:00 часа, Евролига, Химки - Олимпиакос (Макс Спорт 2)
20:45 часа, Евролига, Фенербахче - Гран Канария (Макс Спорт 1)

Източник: marica.bg