Фрозиноне направи първата крачка по дългия път към евентуално завръщане

...

Фрозиноне изстрада първата стъпка по пътя към Серия А

Фрозиноне направи първата крачка по дългия път към вероятно завръщане в Серия " А ". Тази вечер играчите на Алесандро Неста реализираха изстрадана победа с 3:2 като посетител на Читадела в 1/4-финалния плейоф за влизане в елита и се класираха напред.

Срещата бе много вълнуваща. Домакините поведоха с два гола на Давиде Диав в 5-ата минута от дузпа и в 45-ата минута.

Фрозиноне обаче съумя да изравни. Салви върна гостите в мача в 4-ата минута на добавеното време на първата част, а Диониси докара нещата до 2:2 в 51-ата минута.

Така се стигна и до продължения, където драмата стана цялостна. В 121-ата минута Чиано означи трети гол за гостите и по този начин се трансформира в огромният воин за своя отбор в мача, оформяйки крайното 3:2 в тяхна изгода.

Така Фрозиноне се класира за 1/2-финалния плейоф, където ще има за противник състава на Порденоне.