Френският шампион Пари Сен Жермен записа втора поредна победа и

...

Мбапе се завърна и поведе ПСЖ към разгром

Френският първенец Пари Сен Жермен записа втора поредна победа и изигра най-хубавия си мач от началото на сезона. Днес, възпитаниците на Томас Тухел, надиграха по безапелационен метод като посетител Ница с класическото 3:0 в дуел от 4-ия кръг на Лига 1.

All over in Nice.
3⃣ goals
3⃣ points
— Paris Saint-Germain (@PSG_English)
Попаденията означиха завърналият се Килиан Мбапе в 38-ата от дузпа, Анхел Ди Мария в добавеното време на първата част и Маркиньос в 66-ата минута. Неймар пък пропусна днешния мач поради наказване.

Излекуаният от ковид Мбапе откри резултата след тъкмо изпълнена дузпа в 38-ата минута, откакто беше фаулиран от Кефрем Тюрам-Улиен.