Фрайбург изхвърли Байерн от турнира за купата на Германия след

...

Фрайбург шокира Байерн с гол в 95-ата минута

Фрайбург изхвърли Байерн от шампионата за купата на Германия след победа с 2:1 посред Мюнхен. Вторият гол за отбора на Кристиан Щрайх падна в 95-ата минута от дузпа. Тя беше отсъдена за игра с ръка на Джамал Мусиала и осъществена от Хьолер. Това е исторически първи триумф за Фрайбург над Байерн в Мюнхен.

Загубата е първа за Томас Тухел отпред на баварците. Той дебютира преди дни с.

Иначе Дайо Упамекано откри за Байерн още в 20-ата минута. Той засече с глава центриране на Кимих. Хьофлер обаче направи 1:1 единствено седем минути по-късно. В края на полувремето Гинтер почисти от голлинията удар на Коман. Фрайбург обаче игра доста мъдро и държеше надалеч водача в Бундеслигата.

В различен четвъртфинал по-рано през днешния ден Айнтрахт надделя третия Унион Берлин с 2:0. И двата гола вкара Коло Муани след асистенции на Марио Гьотце. Попаденията паднаха в 11-ата и 12-ата минути. Така в купата.
Източник: flashnews.bg