Франк Рибери отбеляза първия си гол за Фиорентина, но “виолетовите”

...

Фиорентина изпусна победата срещу Аталанта, Рибери с първи гол

Франк Рибери означи първия си гол за Фиорентина, само че “виолетовите” изпуснаха да вземат трите точки при гостуването си на Аталанта, макар че водеха с два гола шест минути преди края на постоянното време. Киеза откри резултата в 24-ата минута, а французинът направи 0:2 след почивката. Тимът, воден от Винченцо Монтела, обаче позволи равнене в края. Иличич понижи в 84-ата минута, а в добавеното време Кастане изравни.

Ribery scored his first goal for Fiorentina today with an assist from Chiesa. Class is truly permanent pic.twitter.com/fpNrBOYWKe
— Demetrius (@DemetriusXVII) September 22, 2019
Фиорентина остана на дъното на класирането с актив от 2 точки.

Двубоят ще се запомни и с една обстановка, в която съдията спря мача за няколко минути заради расистки викания от страна на почитателите на домакините към Далбер.

СТАТИСТИКА
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ Серия А 4 кръг, неделя 22 септември  Аталанта 2:2краен резулат  Фиорентина