Формацията на Лудогорец отпадна още в 1-ия кръг на младежката

...

Словаци спряха Лудогорец в младежката Шампионска лига

Формацията на Лудогорец отпадна още в 1-ия кръг на младежката Шампионска лига както се случи и преди две години.

Тогава от Железничар (Сараево), а в този момент от Слован (Братислава- Словакия) след осъществяване на дузпи.

Редовното време приключи 1:0 за разградчани. Със същият резултат словаците победиха вкъщи си.

Така се стигна до дузпите, където вратарят на Слован Мартин Търновски избави два изстрела и класира своите за крайното 4:2 при наказателните удари.

Двата тима се вкопчиха крепко от първите минути, а Велислав Минков вкара за разградчани в 31-та минута и по този начин изравни общия резултат.

Веднага след подновяването на играта капитанът на словаците Самуел Лавринчик удари горната греда.
Източник: standartnews.com