focus-news.netНационалният мъжки отбор по волейбол на България загуби от Словения ...

България загуби от Словения с 1:3 гейма на Европейското първенство по волейбол.

focus-news.net

Националният мъжки отбор по волейбол на България загуби от Словения с 1:3 гейма (25:27, 25:17, 25:16, 25:17) в осминафинален мач на Европейското първенство и отпадна от турнира .

До момента двата отбора бяха играли 3 пъти през този век, а българският отбор неизменно бе излизал като краен победител, печелейки с по 3:0 всичките двубои.

След победата Словения ще играе на четвъртфиналите с Русия, която елиминира Гърция с 3:0 гейма. Другите четвъртфиналисти определени в събота са Франция, Сърбия, Украйна, Полша и Германия

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!