Фламенго се класира за финала на Копа Судамерикана, след като

...

Аржентино-бразилски финал за Копа Судамерикана

Фламенго се класира за финала на Копа Судамерикана, откакто в реванша от полуфиналите победи с 2:0 като посетител Атлетико Хуниор. Бразилският гранд завоюва и първата среща на личен терен с 2:1, а тази нощ още един път сподели, че е по-добрият тим и стигна до триумфа с две попадения на Фелипе Визеу след почивката.

В разногласието за трофея Фламенго ще се изправи против аржентинския Индепендиенте, който през вчерашния ден отстрани в другия полуфинал Либертад (Асунсион).

Визеу вкара победния гол и в първия мач, а през днешния ден беше единият от двамата герои за " Червено-черните ", дружно с вратаря Сезар.

Домакините от Колумбия бяха по-добрият тим преди почивката, само че не се възползваха от многото голови положения, които сътвориха. Фламенго провежда няколко скоростни контри и при една от тях Визеу засече центриране от десния фланг, само че стражът на Атлетико Хуниор Себастиан Виейра мазета в корнер.