ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Джоел Ембийд имаше 32 точки, 13 борби

...

Джоел Ембийд се завърна след страх от контузия, отбеляза 32 гола, когато 76ers победиха Меджик със 125-113

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Джоел Ембийд имаше 32 точки, 13 битки и седем асистенции след явен боязън от травма през първото полувреме и Филаделфия 76ers победиха Орландо Меджик със 125-113 в петък вечер в сериозен мач за плейофите в Източната конференция.

Тайрис Макси вкара 28 точки, а Кели Оубре младши добави 21, до момента в който Филаделфия (46-36) завоюва седмата си победа прав мач и стигна до тъждество с Орландо за шестия подложен на Изток. Сиксърс и Меджик са на половин мач зад Индиана за поставения под номер 5. Пейсърс играха с Кливланд в петък вечер.

Филаделфия опустоши серията от три мача за сезона против Орландо.

Франц Вагнер вкара 24 точки, Паоло Банчеро имаше 22, а Джалън Съгс 20 за Орландо (46-35), който загуби три следващи мача. Матич може да претендира за Югоизточната дивизия с победа над Милуоки в неделя.

Ембийд управлява първото полувреме, записвайки 21 точки, девет битки и седем асистенции за 17 минути в петия си мач, откакто пропусна 29 мача с пострадване н...