Феновете на ЦСКА - София изпълниха до краен предел гостуващия

...

Феновете на ЦСКА - София изпълниха сектора за гости на Хювефарма Арена

Феновете на ЦСКА - София извършиха до краен лимит гостуващия бранш на стадион " Хювефарма Арена ". Привържениците не стопираха да поддържат своите любимци през цялото първо полувреме, а това даде криле на футболистите.
 Лудогорец 1:2 ЦСКА - София, Лудогорец 1:2 ЦСКА - София, " алените " с цялостен поврат
" Червените " направиха цялостен поврат против Лудогорец, откакто Кирил Десподов откри резултата в 18-ата минута. След това Тобиас Хайнц и Маурисио Гарсес се разписаха и тимът на Саша Илич се отдръпна на отмора с задатък от един гол.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.