Феновете на Левски поискаха незабавна оставка на наставника на тима

...

Фенове искат да нахлуят на терена - “Герена” кънти: “Оставка, оставка!”

Феновете на Левски желаеха незабавна оставка на наставника на отбора Делио Роси. Това стана в 75-ата минута, когато при резултат 2:2 в срещата реванш от първия прелиминарен кръг на Лига Европа против Вадуц, Серджиу Буш изпусна дузпа.

Пропускът нажежи до краен лимит ситуацията и ентусиастите, изнервени от трагичната игра на отбора до този миг и позволените два вратарски гола, започнаха да скандират “Оставка, оставка!”. Феновете изляха своя яд и против заменените играчи Антъни Белмонт и Сержиу Буш, които бяха изпратени с бурни освирквания.

Напрежението продължи и в последните минути на дуела, когато ултраси на Левски се пробваха да нахлуят на терена през бранш " В ", само че полицията съумя да се оправи.
фотография: Sportal.bg