Ейре се наложи над Нова Зеландия с 3:1 в контролен

...

Ирландците загряха за Дания с победа срещу Нова Зеландия

Ейре се наложи над Нова Зеландия с 3:1 в надзорен мач, който беше генералния подготовка за отбора преди решителната евроквалификация против Дания в понеделник. Точни за триумфа бяха Дерик Уилямс, Шон Магуайър и Калъм Робинсън. И тримата голмайстори се разписаха за първи път с националния екип.

Мик Маккарти направи много промени в състава, само че тимът му игра добре и зарадва публиката на “Авива Стейдиъм”. Първи до попадение стигнаха гостите. Точен в 30-ата минута беше Калъм Маккоуът. След това обаче “кивитата” нямаха доста шансове. Уилямс изравни в самия завършек на полувремето, а през втората част Магуайър и Робинсън донесоха успеха на ирландците. ЕВРО 2020 10 кръг, понеделник 18 ноември  Ейре 21:45предстои  Дания