Европейският клубен шампион Реал Мадрид направи огромна крачка към 1/4-финалите на Шампионската

...

Реал показа на ПСЖ, че кралят е жив, рецитал на Ливърпул на “До Драгао

Европейският клубен шампион Реал Мадрид направи голяма крачка към 1/4-финалите на Шампионската лига, откакто обърна Пари Сен Жермен от 0:1 до 3:1 в първия осминафинал на " Сантяго Бернабеу ", написа Sportal.bg.

Гостите от Париж откриха чрез Адриен Рабио в 33-ата минута, само че домакините стигнаха до цялостен поврат с попадения на Кристиано Роналдо в 45-ата от дузпа, а цялостният поврат настъпи в границите на четири минути сред 83-ата и 86-ата, когато се разписаха още веднъж Роналдо и Марсело.

В другата първа 1/8-финална среща Ливърпул разби с 5:0 Порто в гостуването си на “До Драгао ”. Мърсисайдци на процедура си подсигуряваха още след този мач, че ще играят в идната фаза на конкуренцията и направиха реванша на “Анфийлд ” протоколен. Садио Мане блесна с хеттрик в мача с попадения в 25-ата, 53-ата и 85-ата минута. Освен него в срещата се разписаха също Мохамед Салах в 30-ата и Роберто Фирмино в 70-ата минута.

Източник: petel.bg